Sprawy rodzinne łączą w sobie szereg postępowań dotyczących majątku, alimentacji czy opieki nad dziećmi, a tym samym wymagają niejednokrotnie wsparcia specjalistów z innych dziedzin. Dlatego w trosce o najwyższą jakość i kompleksowość świadczonych usług współpracujemy z cenionymi i doświadczonymi profesjonalistami.

dr Michał Poczmański
dr Michał Poczmański
Adwokat Kościelny

Prawnik, doktor prawa kanonicznego specjalizujący się w procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Adwokat kościelny pracujący najczęściej przy Sądzie kościelnym w Warszawie. Członek Stowarzyszenia Kanonistów Polskich oraz Krajowej Izby Adwokatów Kościelnych (wcześniej jej wiceprezes), a także ekspert Wydawnictwa Infor. Absolwent Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW, a także Wydziału Prawa i Administracji UKSW. Obronił doktorat z prawa kanoniczego: Exclusio bonum prolis w wyrokach Sądu Metropolitalnego w Warszawie coram Rola z lat 2003-2018. Autor licznych publikacji naukowych (m. in. Specyfika opinii biegłego w kościelnych procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa) oraz popularyzator wiedzy nt. kościelnych procesów o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Współautor e-booka Stwierdzenie nieważności małżeństwa. Praktyczny poradnik dla wiernych.

Strona www
Joanna Kleszczyńska
JOANNA KLESZCZYŃSKA
Psycholog

Psycholożka społeczna, psychoterapeutka. Założycielka “InteRgratio”. Przez 10 lat pracowała jako trener umiejętności interpersonalnych w korporacjach. Od 18 lat pracuje jako psychoterapeutka w podejściu integracyjnym pod stałą superwizją kliniczną certyfikowanych superwizorów PTP. Pomaga osobom doświadczającym zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości. Inicjuje i towarzyszy z pasją w zmianie i rozwoju nowych kompetencji emocjami, poznawczych i społecznych, wspiera w kryzysie około rozwodowym. Szczególnie bliska jest jej tematyka wsparcia i rozwoju rodziców dzieci ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnościami.

Strona www
Detektywi Polska
DETEKTYWI POLSKA
Detektyw

Detektywi Polska to biuro detektywistyczne tworzone przez zespół doświadczonych detektywów, wspierających pracę kancelarii w zakresie realizacji potrzeb informacyjnych i dowodowych. Zajmują się wyjaśnianiem przebiegu zdarzeń, ustalaniem ich świadków, pozyskiwaniem i zabezpieczaniem dowodów w sprawach cywilnych, administracyjnych, gospodarczych i karnych.

Strona www
Radosław Walasik
Paweł Kurciński, Radosław Walasik Notariusze S.C.
Notariusz

Kancelaria Notarialna Paweł Kurciński, Radosław Walasik Notariusze S.C. zapewnia profesjonalną, dyskretną i terminową obsługę osób fizycznych, spółek oraz innych podmiotów i przedsiębiorstw realizując wszystkie powierzone zadania z najwyższą starannością. Kancelaria wspiera w zakresie przygotowywania aktów notarialnych związanych ze sprawami małżeńskimi, a także z zawieraniem umów majątkowych takich jak intercyza i rozdzielność majątkowa - zarówno przed zawarciem małżeństwa, jak i podczas jego trwania.

Strona www
INTERGRATIO
INTERGRATIO
Centrum psychoterapii i rozwoju relacji

Centrum Intergratio oferuje szeroką gamę usług z zakresu psychoterapii i rozwoju relacji. Metody opierają się na wieloletniej praktyce, najnowszych badaniach oraz indywidualnym podejściu do każdej osoby. Centrum Intergratio pomaga w zrozumieniu siebie, radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi oraz budowaniu zdrowych relacji. Intergraatio, to ośrodek specjalizujący się w świadczeniu usług psychologicznych, seksuologicznych, psychoterapeutycznych na najwyższym poziomie. Centrum zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych psychoterapeutów i psychologów z kompleksową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem klinicznym. To miejsce, w którym poczujesz się komfortowo, uzyskasz kompetentną diagnozę i pomoc w rozwiązywaniu swoich problemów. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Zadbamy o Twoją prywatność. Dzieląc się swoim doświadczeniem, pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Centrum oferuje psychoterapię indywidualną, terapia par, terapia uzależnień, konsultacje rodzicielskie, coaching i mediacje.

Strona www
Sandra Panuś
Sandra Panuś
Psycholog i coach

Psychoterapeutka Brief Solution Focused Therapy (w skrócie BSFT), w trakcie certyfikacji w Studium Profesjonalnej Psychoterapii w Łodzi zgodnie ze standardami Polskiej Rady Psychoterapii oraz Polskiej Federacji Psychoterapii. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (PTPSR). PTPSR jest członkiem Polskiej Rady Psychoterapii oraz współpracuje z European Brief Therapy Association. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii, regularnie superwizuję swoją pracę na spotkania indywidualnych i superwizji grupowej. Prowadzi terapię osób dorosłych, starszych nastolatków, a także pracuje z parami.

Strona www
Monika Czyżewska
Monika Czyżewska
Coach biznesowy

Szefler certyfikowany trener biznesu, coach biznesowy. Wie, że jeśli prowadzi się mały lub średni biznes ciężko jest samemu wdrożyć wszystkie kosmiczne metody sprzedażowe. Być managerem, liderem i dyrektorem rozwoju w jednej osobie. Jak ogarnąć prezentację oferty, pozyskiwanie klienta, podpisywanie umów oraz pracowników? Monika pomoże Ci ze sprzedaży i zarządzania. Jej działalność nastawiona jest na rozwiązywanie Twoich kłopotów z klientem, pracownikami, obsługą klienta, a nawet reklamacjami. Pasją Moniki są ludzie i rozwój osobisty. Mocno stawia na indywidualne podejście, bo nie ma dwóch takich samych biznesów. Jej celem jest przekazanie praktyk w duchu fairplay. Konkurowanie jakością, a nie ceną. Dążenie do jak najlepszej obsługi klienta i podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Strona www
Katarzyna Ledzińska
Katarzyna Ledzińska
Komornik sądowy

Do usług, które oferuje kancelaria, należy prowadzenie spraw egzekucyjnych na terenie Warszawy, Piaseczna oraz apelacji warszawskiej. Komornik sądowy jest funkcjonariuszem publicznym, który wykonuje czynności egzekucyjne w sposób, który ustalają przepisy kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o komornikach sądowych. Jako komornik, Pani Katarzyna Ledzińska do każdego wierzyciela i dłużnika podchodzi indywidualnie, co pozwala na szybkie rozpoznanie sprawy i prawidłowe zrealizowanie wniosku we wskazanym zakresie. Komornik musi być nie tylko osobą wykwalifikowaną, ale też w pełni zaangażowaną. Dzięki indywidualnemu podejściu kancelaria odpowiednio realizuje każdy wniosek egzekucyjny. Oprócz kontaktu z dłużnikiem, równie istotna jest współpraca z wierzycielem. Komornik Katarzyna Ledzińska zapewnia udzielanie informacji dotyczących sprawy na bieżąco. Dzięki temu wszelkie sugestie dotyczące składania odpowiednich wniosków w toku postępowania oraz podejmowania czynności można na bieżąco omawiać z klientem. Jako komornik, Pani Katarzyna Ledzińska korzysta z najnowszych technologii, dlatego wszelkie procedury przebiegają szybko i sprawnie.

Strona www
2024 © Kancelaria Adwokacka - Beata Pawlak. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.